SENİ ÇOK SEVİYORUM
SENİ ÇOK SEVİYORUM
SENİ ÇOK SEVİYORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENİ ÇOK SEVİYORUM

EDA & YÜCEL

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBaşvurbize ulaşın
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
SaaT KaÇ

Yücel Civriz

Kartınızı Oluşturun

En iyi yollayıcılar
Admin (141)
Msnden TV izlemek video izlemek Vote_l10Msnden TV izlemek video izlemek Voting10Msnden TV izlemek video izlemek Vote_r10 
nefesimsin (108)
Msnden TV izlemek video izlemek Vote_l10Msnden TV izlemek video izlemek Voting10Msnden TV izlemek video izlemek Vote_r10 
By_narkoz (71)
DuSSuZ (56)
kilicbayram (6)
cimbomlu_haydar (5)
damla (3)
GizeM (3)
mavi_sakal (2)
mhmtlmn (2)
Istatistikler
Toplam 45 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: aysenur

Kullanıcılarımız toplam 399 mesaj attılar bunda 351 konu
İletişiM
Sorun Varsa

BİLDİR
Biz Hallederiz:)
Image hosted by servimg.com
Anahtar-kelime
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz???
 muhteşem
 iyi
 idare eder
 kötü
Sonuçları Gör
Site SaHiBi

En son konular
» Yazzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 9:12 pm tarafından aysenur sagolera

» Araba avatarları - Araba Resimleri - 4. Seri -
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 7:04 pm tarafından DuSSuZ

» hobizadelerim...
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:24 pm tarafından DuSSuZ

» SATILIK !!! 125cc motosiklet
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:21 pm tarafından DuSSuZ

» Forum Gibi Forum !!_
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:13 pm tarafından DuSSuZ

» ölürünnnnnnnnnn
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:09 pm tarafından DuSSuZ

» (AdMiN) Slm SAyın Üyeler Ve Üye
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 2:06 pm tarafından DuSSuZ

» Güvender yayınları Fizik
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 1:59 pm tarafından DuSSuZ

» Alemin DuSSuZ u geldi huleeyynnn !!!... :D
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 1:55 pm tarafından DuSSuZ

» Slm Arkadaşlar ben geldim:)()
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 1:52 pm tarafından DuSSuZ

» Kaspersky Internet Security 2009 V.8.0.0.357 FİNAL TÜRKÇE FULL
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 1:43 pm tarafından DuSSuZ

» Satılık Nokia N95 (siyah)
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 12:01 pm tarafından Admin

» Sizce Bu sene süper ligin sampiyonu kim olur???
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 11:52 am tarafından Admin

» Yeni Argo küfürlü Msn ifadeleri
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 5:03 pm tarafından By_narkoz

» site hakkındaki görüşlerim
Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 11:22 am tarafından Admin

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Paz Eyl. 10, 2017 2:19 pm tarihinde online oldu.
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Yucel CivriZ adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde SENİ ÇOK SEVİYORUM adresi saklayın ve paylaşın

Msnden TV izlemek video izlemek

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Tuttuğun Takım? : Galatasaray
Erkek
Zodyak : Koç
İş/Hobiler : TeknikBilgisayar
Lakap : By CİVRİZ

Zar Atmak
Oyna: 25

Msnden TV izlemek video izlemek Empty
MesajKonu: Msnden TV izlemek video izlemek   Msnden TV izlemek video izlemek Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 7:23 pm

Yapmanızgereken tek şey aşağıdaki msn adresini listenize eklemek ve ona herhangi bi yazmak, daha sonra o sana kamera açma daveti benzeri birşey yollayacak ve kabul ettiğin zaman sana ülkeseçmeni söyleyecek. malesef şu an türkiye yok ama diğer yabancı kanalları izleyebilirsiniz. isterseniz haber, müzik kanalları isterseniz diğer kanallar.

messengertv@live.com

eğer çalışmazsa aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor,

araçlar>internet seçenekleri>diller

Burda ekleden İngilizce İngiltere [en-Gb] seçip ekliyoruz ve tamam diyoruz. bu kadar daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

içLεriиi тiтrεттiğiм;ßüтüи arkadaşLarıмa ve dosтLarıмa тεşεkkürLεr

https://turkcevatan.yetkin-forum.com

Msnden TV izlemek video izlemek
1 sayfadaki 1 sayfası